Domov pro seniory Bukov

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO – Zdravotní sestra/bratr (všeobecná/ý, praktická/ý)


Počet hodin týdně: 40/37,5; nerovnoměrně rozložená pracovní doba v jednosměnném/nepřetržitém provozu (07:00 – 19:00 hod., 19:00 – 07:00 hod.).

Náplň práce: plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, monitorování a vyhodnocování potřeb nemocného nebo klienta sociální péče, zavádění standardních ošetřovatelských plánů do praxe a sociálně zdravotní poradenství, vedení ošetřovatelských plánů a ordinace lékaře.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání bakalářské nebo vyšší odborné vzdělání nebo úplné střední vzdělání s maturitou v oboru ošetřovatelství dle zákona č. 96/2004 Sb., samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, proklientský přístup, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: stabilní zázemí v příspěvkové organizaci města Ústí nad Labem, 5 týdnů dovolené, e-stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné vzdělávání, pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Platové ohodnocení v souladu s Nařízením vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (10. platová třída, platový stupeň dle doby započitatelné praxe, po zapracování osobní příplatek).

Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného profesního životopisu na: personalni@domovbukov.cz.


Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.