Domov pro seniory Bukov

Závěrečné vyjádření k nákupům potravin


Sdělujeme na základě zřizovatele Statutárního města Ústí nad Labem, že v současné době je možné přijímat potraviny podléhající rychlé zkáze v originálním balení od výrobce, které bude možné ihned dezinfikovat vhodným přípravkem určeným k použití v potravinářství. Po dezinfekci je třeba tyto potraviny bezodkladně předat klientovi nebo zajistit jejich uskladnění dle doporučení výrobce. Upozorňujeme, že potravina, u které byla provedena dezinfekce, nemůže být vrácena do původního přepravního obalu např. tašky.
Jestliže předávané potraviny podléhají rychlé zkáze a nelze je řádně dezinfikovat, neměly by být zaměstnanci domova pro seniory přijímány.
Nákup potravin s rychlou spotřebou, které není možno dezinfikovat, jako je např. pečivo, ovoce, zelenina, je doporučeno zajistit domovem pro seniory.

Ještě jednou upozorňujeme, že nákupy od rodin musí obsahovat potraviny zabalené v originálním balení přímo od výrobce. Potraviny v originálním balení od výrobce salámy, sýry, pečivo, ovoce, zelenina – bude dezinfikována a ihned dáno uživateli sociální služby.
Nákupy lze donášet od 8 hod. do 13 hod. a poté po 16 hod.

Sdělení od Statutárního města Ústí nad Labem k přijímání potravin – Sdělení k přijímání potravin

 


Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.