Domov pro seniory Bukov

Volná pracovní místa


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA / VŠEOBECNÝ ZDRAVOTNÍ BRATR

Vaše strukturované profesní životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: personalni@domovbukov.cz (Alena Sejková – personalista)

Počet hodin týdně: 37,5; nerovnoměrně rozložená pracovní doba v nepřetržitém provozu

Pracovní úvazek: plný, na dobu neurčitou

Náplň práce: plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, monitorování a vyhodnocování potřeb nemocného nebo klienta sociální péče, zavádění standardních ošetřovatelských plánů do praxe a sociálně zdravotní poradenství, vedení ošetřovatelských plánů a ordinace lékaře.

Požadujeme: minimálně vyšší odborné vzdělání, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, proklientský přístup, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík.

Nabízíme: stabilní zázemí v příspěvkové organizaci města Ústí nad Labem, odpovídající finanční ohodnocení, e-stravenky v hodnotě 100 Kč/1 směna, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Platové ohodnocení v souladu s Nařízením vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; po uplynutí 3 měsíční zkušební doby přiznání osobního příplatku na základě pracovních výsledků.
Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad.